GS-Hydro Polska

Obsługiwane regiony sprzedaży: Rosja, Ukraina, Białoruś, Łotwa, Litwa, Estonia

Gołębia 11

81-185 Gdynia, Polska

Telefon: +48 58782 02 20/21

Biuro: sekretariat@gshydro.com

Dział Obsługi Klienta: handlowy@gshydro.com
Dział Serwisu: krzysztof.bychowski@gshydro.com

Dział Obsługi Klienta - Gdynia

handlowy@gshydro.com

Mariusz Safianowski
Kierownik Działu Obsługi Klienta

Mariusz.Safianowski@gshydro.com
+48 58 761 41 18
+48 601 630 853

Adam Michalak
Specjalista Techniczno-Handlowy

Adam.Michalak@gshydro.com
+48 58 761 41 20
+48 693 904 050

Ireneusz Szylbert
Specjalista Techniczno-Handlowy

Ireneusz.Szylbert@gshydro.com
+48 58 761 41 23
+48 693 905 680

Agnieszka Dzikowska-Makuc
Specjalista Techniczno-Handlowy

Agnieszka.Dzikowska@gshydro.com
+48 58 761 41 24
+48 693 904 020

Bartłomiej Winikajtys
Specjalista Techniczno-Handlowy

Bartlomiej.Winikajtys@gshydro.com
+48 58 761 41 27
+48 695 651 650

Jacek Kamiński
Specjalista Techniczno-Handlowy

Jacek.Kaminski@gshydro.com
+48 58 761 41 25
+48 667 037 000

Radosław Sikora
Specjalista Techniczno-Handlowy

Radoslaw.Sikora@gshydro.com
+48 693 904 070

Przedstawiciel GS-Hydro na Rosję

Gabatel Vladislav
Inżynier projektu - Rosja

office@gssystem.ru
+48 500 596 928 - Whats App / Viber

Przedstawiciel na Kaliningrad

LLC »GS RUS«

236029 Kaliningrad
1, ul. Turukhanskaya
I piętro, pokój 12
office@gssystem.ru

Melnik Alexander
Dyrektor Oddziału Kaliningrad

+7 911 474 04 02

Przedstawiciel w Yuzhno - Sachalińsk

LLC »GS RUS Yuzhno - Sakhalinsk«

236029 Yuzhno - Sachalińsk
Prospect Mira 56/7
8 (4242) 46-53-25
sakhalin@gssystem.ru

Kazmin Evgeniy
Dyrektor Oddziału Sachalin

+7 914 756 33 16

Boyarsky Kirill
Kierownik działu technicznego

Tel. + 7 914 756 33 15

Kobalyov Witalij
Specjalista ds. Technicznych

+7 914 761 33 41

Krzysztof Bychowski
Kierownik Działu Projektowego

Krzysztof.Bychowski@gshydro.com
+48 693 900 035

Mieczysław Jaworski
Inżynier Produkcji

Mieczyslaw.Jaworski@gshydro.com
+48 605 459 802

Mariusz Zwolennik
Kierownik Działu Elektrycznego

Mariusz.Zwolennik@gshydro.com
+48 785 180 111

Marek Chodowiec
Kierownik magazynu

marek.chodowiec@gshydro.com
+48 785 180 115

Gdzie nas znaleźć

GS-Hydro na świecie

GS-HYDRO Austria / Niemcy

Austria i Niemcy, Chorwacja, Czechy, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria

GS-Hydro Polska

Polska, Rosja, Ukraina, Białoruś, Łotwa, Litwa, Estonia

TESS-AS

Norwegia (dystrybutor)

GS-HYDRO Singapur

Singapur, Indonezja, Malezja, Tajlandia, Wietnam, Austalia

GS-HYDRO UK

Wielka Brytania, Irlandia

Raiha Hydraulics Oy

Finlandia (dystrybutor), Rosja (niewyłączny dystrybutor)

GS-HYDRO Brasil

Brazylia, Chile, Peru, Ameryka Południowa

GS-HYDRO Korea

Korea Południowa, Japonia, Tajwan, Filipiny

GS-Hydro Hiszpania

Hiszpania, Francja, Włochy, Turcja, Portugalia, Malta, obszar śródziemnomorski, Bliski Wschód

GS-HYDRO USA

USA, Meksyk, Kanada

Główna siedziba GS-Hydro

INTERPUMP PIPING GS

Via E. Fermi 25

42049 Sant'Ilario (RE), Włochy

Telefon: +39 904311
Faks: +39 904444